Leden 2017

5.1.2017

5. ledna 2017 v 17:00 | *Maybe*
Ahoj,
včera jsem se měla hrozně, ve škole to fakt nedávám, brečím a mám děsný strach-stále furt to samé...ty příjímačky, jak jistě víte, budou z matiky a ta mi teď absolutně nejde (vlastně celkově jsem v ní slabší než třeba v ČJ). Stejně tak nechápu, k čemu nám to vůbec bude?? Mám pocit, že se nám to snažej co nejvíc stížit, abychom stále meli co dělat, přičemž to v životě !nikdy! nepoužijem.
Mimochodem, děkuju moc za komentáře v minulém článku, odpověděla jsem na ně, ale kdyby jste si to nepřečetly, tak vám moc moc děkuju, že mi držíte palce!♥
A k dnešku...:D Dnes jsem zaspala, jak jsem psala v úterý, že jsem o prázdninách hodně dlouho spala atd. Tak se to na mě dnes docela slušně podepsalo, nevím proč, ale zřejmě mi nezvonil budík a já v důsledku toho spala až do 11h, přičemž jsem měla vstávat v 6h. Takže jsem se na školu už vykašlala, protože bydlím docela daleko a zůstala doma.:) Asi jsem to i potřebovala po těch 2 dnech, pro mě hodně dlouhých a plných depky a třech hodinách breku.
Snad se máte lépe!:)
Jídlo:
Sn: malý krajíc chleba s burákovým máslem
Sv: jablko,pomeranč (150g)
Ob: rýže s tuňákem (jen míchanice, žádné smažení)
Sv:?
Ve:?

Pití: Matcha tea (půl sáčku=1g) s teplou vodou 250ml a 100% jabl. džusem 100ml, obyč. zelený čaj 400ml, voda 1l
Pohyb: 50JJ, 40 dřepů s výskokem, posilování břicha a rukou, opět jsem vyhazovala sníh, u nás se v něm brouzdáme až ke kolenům:D

Váha - včera jsem měla zas 53kg :) a dnes jsem se nekoukala, takže nevím.


Mějte se krásně♥

V novém roce!:)

3. ledna 2017 v 17:39 | *Maybe*
Zdravím v novém roce♥ ...a přeji vám do něho hodně štěstí, zdaru a spoustu splněných přání!♥ A děkuji za vaše přání do nového roku, mám z toho radost!:)
Je po prázdninách a tak píšu první článek v roce!:D
Snad jste si všichni užili svátky a trochu si odpočinuli, i když krátce. Já jsem si to moc užila,hlavně válením se v posteli...po takové době jsem se konečně pořádně vyspala! Každý den jsem vstávala v rozmezí 11-12:30...horší už je ten návrat do režimu školního vstávání.:D
Za pár měsíců budu psát přijímačky na SŠ a strašně se toho bojim, prostě mě to děsí, co když se nedostanu, tam kam chci? To bude hrůza, asi zbláznim, 20.ledna se nám uzavírají známky a chci mít co nejlepší vysvědčení, pokud možno vyznamenání, a to je můj hlavní cíl tohohle měsíce! Chtěla bych se zeptat, jak jste to vy všichni zvládali, měli jste strach? Nebo prostě, jak jste se cítili? Jo! A kdo je také bude dělat?:)
Já mám z toho už od začátku školního roku depku...

Jinak, před Vánoci jsem měla 53kg a dneska jsem měla 54kg. Přibrat 1 kilo, myslím není tak strhující, přesto že jste některé třeba i zhubly.Věřím, že jste to zvládaly a netrápíte se.:)
No, dnes se nemám, čím chlubit....:D
Jídlo:
Sn:Krajíc chleba s tuňákovou pomazánkou
Sv:červená paprika(60g), mrkev(50g)
Ob: š.ptáček,rýže
Sv:2x čokoládová figurka, 1/2k.chleba s tuň pomaz. :D
Ve:?

Pití: zelený čaj 250ml, ovocný čaj 200ml, voda 1l+
Pohyb: TV 45min, chůze 6km, jo a vyhazovala jsem sníh!:D

Mějte se nádherně, ať se daří a zatím páá...♥